Porady


Sposoby montażu zawiesi grzebieniowych – Mediux Technologie

Zawiesia grzebieniowe Mediux, które stosujemy w naszych kurtynach, są tak skonstruowane, że pozwalają zamontować pasy PCV zarówno pod nadprożem, czyli w świetle otworu jak i przed nadprożem, czyli na ścianie przed otworem tak, aby pasy folii kurtyny PCV zasłaniały cały otwór . Listwa, jak pokazano na krótkim filmiku instruktażowym, posiada dwie płaskie powierzchnie z otworami montażowymi. To pozwala swobodnie wykorzystać zawiesie grzebieniowe, w zależności od potrzeby i przeznaczenia kurtyny paskowej PCV.


Przeznaczenie i zastosowanie naszych produktów jest niemal nieograniczone i bardzo duże.


O wyborze rodzaju kurtyny paskowej PCV decyduje miejsce montażu oraz funkcje, jakie ma spełniać przesłona. Po zapoznaniu się z zaletami i właściwościami poszczególnych rozwiązań warto sporządzić listę oczekiwań oraz opis miejsca docelowego, w jakim zostanie umieszczona kurtyna. Na tej podstawie pomożemy w podjęciu decyzji o konkretnym modelu oraz sposobie mocowania.


Wyróżniamy kilka sposobów montażu, a grzebienie – inaczej  zawiesia – montujemy za pomocą odpowiednio dobranych śrub lub kołków, w zależności od materiału użytego do wykonania nadproża.

Projekt i wykonanie: Talem Technologies

Formularz
zamówienia
Facebook
Twitter