Aktualności
kurtyna paskowa pcv w przychodni

W trosce o bezpieczeństwo personelu i pacjentów, priorytetowo traktujemy zamówienia na kurtyny paskowe dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Kurtyny PCV do ochrony i izolacji miejsc szczególnie narażonych na obecność drobnoustrojów przygotowujemy w gotowych zestawach, z czytelną instrukcją montażu. Dzięki temu czas potrzebny do zamocowania kurtyny zostaje skrócony do minimum.

Kurtyny paskowe dla placówek ochrony zdrowia posiadają certyfikat bezpieczeństwa Państwowego Zakładu Higieny. Gwarantujemy realizację zamówień w czasie maksymalnie 72 godzin.

Mediux Technologie

Firma Mediux oświadcza, iż w sytuacji jaka nas doświadcza w naszej firmie wdrażane są wszelkiego rodzaju możliwe i dostępne środki zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa covid-19. Nasi pracownicy stosują się do wszystkich zaleceń jakie nakłada na nas Inspekcja Sanitarna, dodatkowo wdrażamy swoje własne pomysły by chronić naszych pracowników i klientów. Informujemy, iż nasza Firma pracuje bez zakłóceń, telefoniczna jak i internetowa obsługa klientów działa bez zmian. Każdy z załogi przychodzący do pracy jest poddawany obowiązkowemu badaniu temperatury. Konieczna jest również dezynfekcja dłoni oraz obuwia. Jedynym ograniczeniem, niedogodnością dla naszych klientów jest to, że nie obsługujemy klientów bezpośrednio w firmie, realizujemy w trybie pilnym wysyłki zamówionych towarów, przy czym dostawy do placówek medycznych i szpitali są realizowane priorytetowo w pierwszej kolejności. Dostawy kurierskie są realizowane codziennie. Firmy Kurierskie które do nas przyjeżdżają po paczki czy palety, są obsługiwane na odległość to znaczy przez dedykowane miejsce na placu firmowym, tak by kierowcy, kurierzy oraz nasi pracownicy nie mieli ze sobą kontaktu. Wszystko to dla naszego i Państwa bezpieczeństwa. Zastosowanie się do nowych zasad bezpieczeństwa pomoże powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19.

producent kurtyn pcv Mediux

Wykonujemy i dostarczamy kurtyny paskowe nawet w 48h, zapraszamy do kontaktu tel. doradzimy i wykonamy kurtyny PCV na wymiar w ten sam dzień. Nasze wysokiej jakości możliwości spedycyjne pozwalają nam zrealizować zlecenie w terminie nie przekraczającym 72h z dostawą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego biuro@mediux.pl

kurtyny PCV na wymiar

Kurtyny paskowe PCV jaki i przegrody paskowe PCV można zakupić na stronie www.mediux.pl, korzystając z dogodnego formularza zamówienia. Kurtyny przemysłowe firmy MEDIUX to wysoka jakość towaru i konkurencyjność cenowa, ponadto obsługa działu zamówień fachowo, chętnie i miło doradzi oraz pomoże w doborze kurtyny z pasów foliowych. Na realizację zamówienia potrzebujemy jedynie 72 godziny! (folia PCV najwyższej jakości). Nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie, ale również solidność, odpowiedzialność i zaufanie – to cechy, którymi się kierujemy. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dla którego nieustannie rozwijamy się i wymagamy od siebie, aby spełnić jego oczekiwania.

Nowe mocowania PCV do kurtyn paskowych PCV

Doczekaliśmy się!!! Nasze nowe okucia do kurtyn paskowych z tworzywa PCV. Kurtyny paskowe z folii PCV w gastronomii. Wprowadzamy do oferty nasz nowy produkt, okucia na pas folii 100 mm z tworzywa PCV, dedykowane do kurtyn o małych rozmiarach. Kurtyny na drzwi, kurtyny drzwiowe, kurtyny paskowe wewnątrz.

Czytaj więcej
Nowości w ofercie Mediux Technologie

Wprowadziliśmy do sprzedaży TANIE! alternatywne okucia do kurtyn: zawiesie grzebieniowe 410 mm EasyLine oraz płytka na pas folii 100 i 200 mm EasyClick. Kurtyna paskowa PCV wykonana na bazie prezentowanych okuć jest lżejsza, łatwa i szybka do wykonania w każdych warunkach. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą w dziele kurtyny i przegrody paskowe z folii PCV.

Czytaj więcej

Powered by: Powered by: Talem Technologies