Aktualności

kurtyny pcv na wymiar

Wykonujemy i dostarczamy kurtyny nawet w 48H, zapraszamy do kontaktu tel. doradzimy i wykonamy kurtyny PCV na wymiar w ten sam dzień. Nasze wysokiej jakości możliwości spedycyjne pozwalają nam zrealizować zlecenie w terminie nie przekraczającym 72H z dostawą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego biuro@mediux.pl

kurtyny PCV na wymiar

Kurtyny paskowe PCV jaki i przegrody paskowe PCV można zakupić na stronie www.mediux.pl, korzystając z dogodnego formularza zamówienia. Kurtyny przemysłowe firmy MEDIUX to wysoka jakość towaru i konkurencyjność cenowa, ponadto obsługa działu zamówień fachowo, chętnie i miło doradzi oraz pomoże w doborze kurtyny z pasów foliowych. Na realizację zamówienia potrzebujemy jedynie 72 godziny! (folia PCV najwyższej jakości). Nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie, ale również solidność, odpowiedzialność i zaufanie – to cechy, którymi się kierujemy. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dla którego nieustannie rozwijamy się i wymagamy od siebie, aby spełnić jego oczekiwania.

Nowe mocowania PCV do kurtyn paskowych PCV

Doczekaliśmy się!!! Nasze nowe okucia do kurtyn paskowych z tworzywa PCV. Kurtyny paskowe z folii PCV w gastronomii. Wprowadzamy do oferty nasz nowy produkt, okucia na pas folii 100 mm z tworzywa PCV, dedykowane do kurtyn o małych rozmiarach. Kurtyny na drzwi, kurtyny drzwiowe, kurtyny paskowe wewnątrz.

Czytaj więcej
Nowości w ofercie Mediux Technologie

Wprowadziliśmy do sprzedaży TANIE! alternatywne okucia do kurtyn: zawiesie grzebieniowe 410 mm EasyLine oraz płytka na pas folii 100 i 200 mm EasyClick. Kurtyna paskowa PCV wykonana na bazie prezentowanych okuć jest lżejsza, łatwa i szybka do wykonania w każdych warunkach. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą w dziele kurtyny i przegrody paskowe z folii PCV.

Czytaj więcej

Projekt i wykonanie: Talem Technologies