Realizacje


Kurtyna paskowa z folii PCV o wymiarach 400 x 4 mm STANDARD z czerwonymi ostrzegawczymi pasami skrajnymi.
Zamontowana na zewnątrz hali w świetle otworu. Zastosowano okucia ze stali nierdzewnej. Powieszona w celu ograniczenia strat ciepła w ogrzewanej hali produkcyjnej.


Przegroda plandekowa z wgrzanym oknem.
Zamontowana wewnątrz hali na przygotowanej konstrukcji stalowej. Posiada system przesuwny, w celu ułatwienia dostępu do maszyny. Pełni funkcję ochronną, zabezpieczając maszynę wtryskową przed kurzem i pyłem.


Kurtyna paskowa z folii PCV 400 x 4 mm STANDARD z czerwonymi ostrzegawczymi pasami skrajnymi.
Zamontowana wewnątrz hali w świetle otworu (montaż pod nadprożem). Zastosowano system przesuwny, pozwalający na odsunięcie połowy kurtyny na bok. Jego elementy wykonano ze stali ocynkowanej. Powieszona w celu wyciszenia i ograniczenia strat ciepła pomiędzy dwiema częściami hali magazynowej.


Kurtyna paskowa z folii PCV 300 x 3 mm ŻEBROWANA
Zamontowana na zewnątrz hali, w świetle otworu. Zastosowano okucia ze stali nierdzewnej. Powieszona w celu ograniczenia strat ciepła w ogrzewanej hali magazynowej.


Kurtyna paskowa z folii PCV 200 x 2 mm
Zamontowana wewnątrz pomieszczeń laboratoryjnych, w celu ich oddzielenia. Zastosowano folię mleczną o małej transparentności, by zapewnić dostęp do światła dziennego. System przesuwny, pozwala na odsunięcie kurtyny na bok. Jego elementy wykonano ze stali malowanej proszkowo.


Kurtyna paskowa z folii PCV 300 x 3 mm STANDARD z czerwonymi ostrzegawczymi pasami skrajnymi.
Zamontowana na zewnątrz hali w świetle otworu. Zastosowano okucia ze stali nierdzewnej. Powieszona w celu ograniczenia strat ciepła w ogrzewanej hali magazynowej.


Kurtyna paskowa z folii PCV 300 x 3 mm STANDARD
Zamontowana na zewnątrz hali w świetle otworu. Zastosowano okucia ze stali nierdzewnej. Powieszona w celu ograniczenia strat ciepła w ogrzewanej hali magazynowej.


Kurtyna paskowa z folii PCV o wymiarach 200 x 2 mm STANDARD
Zamontowana wewnątrz hali na przygotowanej konstrukcji stalowej. Zastosowano okucia ze stali nierdzewnej. Powieszona w celu izolacji oraz ochrony pomieszczenia socjalnego przed kurzem i pyłem.


Instalacja kurtyny przed bramą segmentową.
Montaż konstrukcji stalowej dla kurtyny paskowej, zamontowanej od wewnątrz hali produkcyjnej (montaż przed nadprożem). Zastosowano okucia ze stali nierdzewnej oraz profil prostokątny 60 x 40 mm. Rozpiętość (szerokość) kurtyny wynosi 290 cm. Powieszona w celu ograniczenia strat ciepła.


Kurtyna paskowa z folii PCV 300 x 3 mm STANDARD z czerwonymi ostrzegawczymi pasami skrajnymi.
Zamontowana wewnątrz hali produkcyjnej przed bramą segmentową, na konstrukcji stalowej (montaż przed nadprożem). Zastosowano okucia ze stali nierdzewnej i profil prostokątny 60 x 40 mm. Rozpiętość (szerokość) kurtyny wynosi 290 cm. Powieszona w celu ograniczenia strat ciepła.


Kurtyna paskowa z folii PCV 200 x 2 mm
Zamontowana wewnątrz budynku biurowo-usługowego (montaż pod nadprożem). Zastosowano okucia z tworzywa PCV oraz folię nietransparentną w kolorze białym i stalowym. Powieszona w celu oddzielenia, wyciszenia i ograniczenia strat ciepła.


Kurtyna paskowa z folii PCV 200 x 2 mm
Zamontowana wewnątrz budynku biurowo-usługowego (montaż pod nadprożem). Zastosowano okucia z tworzywa PCV i folię mało transparentną, o barwie mlecznej, pozwalającej na przenikanie światła. Powieszona w celu oddzielenia pomieszczeń i izolacji termicznej i akustycznej.


Kurtyna paskowa z folii PCV 200 x 2 mm
Zamontowana wewnątrz pomieszczeń laboratoryjnych. Wykorzystano folię mleczną, mało transparentną, która umożliwia przenikanie światła dziennego. Zastosowano system przesuwny, pozwalający na odsunięcie kurtyny na bok. Jego elementy są wykonane ze stali malowanej proszkowo. Powieszona w celu oddzielenia gabinetu od sali laboratoryjnej.

Projekt i wykonanie: Talem Technologies

Formularz
zamówienia
Facebook
Twitter